ADRESAS

Stoties g. 21, Plungė

TELEFONO NUMERIS

+37067167214

EL. PAŠTAS

info@skardinis.lt

Galbūt rasite atsakymą į klausymą

KLAUSYMAS - ATSAKYMAS

Ar būtinas ištisinis pamatas tvorai (rostverkas), montuojant stulpus?
  • Ne. Statant tvorą pakanka subetonuoti tvoros stulpus.
  • Taip. Jei stulpai montuojami ant sklypo ribos kur yra aukščių perkritimas siūloma betonuoti ištisinį pamatą vietoj polių stulpams. 
Kada naudojamas ištisinis pamatas?
  • Kai pamatas naudojamas formuoti sklypo aukštį, t.y. atraminė siena.
  • Kada reikalingas pagrindas tvoros blokeliams, plytoms, betoninei tvorai.
Koks pagrindas yra reikalingas surenkamam tvoros pamatui?
  • Surenkamas tvoros pamatas nereikalauja ypatingo pagrindo. Šiuos elementus galima statyti tiesiai ant grunto ar į iškastą tranšėją. Pamato atramos taškai yra metalinių stulpų subetonuoti poliai.

Vitae amet nostra est leo dignissim justo sodales et ac a conubia bibendum duis ad justo suspendisse a a tellus cubilia vestibulum a dictumst a duis risus.Sociosqu curae consequat nisl litora a eros est consectetur nulla rhoncus a a id felis praesent.Tempus dui integer a cursus id fames parturient.

Ar galima betonuoti tvorą žiemą?
  • Tvorą galima montuoti bet kuriuo metų laiku, tačiau reikia atsižvelgti į orų sąlygas ir prognozes. Jei žemė yra įšalusi bent 20-30cm ir daugiau ar prognozuojamas atšalimas (neigiama temperatūra) tuomet darbų geriau nepradėti. Išskirtiniais atviejais galima betonuoti esant ne žemesnei nei -5 C temperatūrai, naudojant cheminius priedus betonui.

Ac curae aliquet vivamus aptent duis congue urna venenatis ridiculus faucibus tincidunt a lorem rutrum nullam potenti adipiscing.Adipiscing.

Tvorą planuoju įsigyti vėliau, bet dabar betonuoju pamatus tvorai. Ką reiketų atlikti iš anksto?
  • Betonuojant tvoros pamatą ar atraminę sienutę, ant kurios planuojate įrenginėti tvorą, rekomenduojama iš anksto įbetonuoti tvoros, vartų ar vartelių stulpus. Kitu atveju reikės gaminti metalinius stulpus su ankerine plokšte. Dvivėriams vartams ir varteliams ankeruoti stulpus nesiūloma.
Kokią tvorą man pasirinkti?
  • Renkantis tvorą gali kilti labai daug įvairių klausimų į kuriuos Jums pakonsultuoti galime mes.
Kokius vartus pasirinkti stumdomus arba dvivėrius?
  • Vartų tipo pasirinkimą lemia daug veiksnių. Detaliau apie vartų modelio pasirinkimą galite paskaityti mūsų pūslapyje tvoros ir vartai
Susisiekite su mumis

KONTAKTŲ FORMA